Przygotowania do sesji świątecznej 2023!

 

Drodzy Rodzice i Dzieci!

Nadchodzi czas na magiczną sesję świąteczną w naszym studio, a my chcemy, abyście byli na nią doskonale przygotowani. Oto kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Wam wydobyć to magiczne uczucie na zdjęciach.

Dla Mamusiek i Córeczek:

  1. Wybierzcie jasną bieliznę: Prosimy o wybieranie cielistych lub białych elementów bielizny. Nasze tiulowe suknie są delikatnie prześwitujące, więc zalecamy unikanie kolorowych majtek, które mogą być widoczne na zdjęciach.
  2. Biustonosz z opcją ukrywania ramiączek: Nasze suknie mają odkryte ramiona, dlatego biustonosz z odpinanymi ramiączkami lub opcją ich ukrycia będzie najlepszym wyborem.
  3. Naturalne włosy: Prosimy unikać kolorowych warkoczyków w przypadku zdjęć świątecznych.

Dla Tatusiów i Chłopców:

  1. Elegancki strój: Wybierajcie białe koszule. W miarę możliwości zabierzcie spodnie dżinsowe, beżowe, czarne i białe.
  2. Jasne kremowe sweterki – jeśli macie to zabierzecie, też się przydadzą

Dla Wszystkich:

  • Scenka „Biało-Czarna z Dużymi Prezentami”: Przygotujcie stroje, które mogą być galowe, całkowicie czarne, złote lub na luzie, na przykład czarno-białe.
  • Scenka „Szklarnia”: Mamy dla wszystkich koszule w czerwono-czarne kraty dostępne w różnych rozmiarach: 2-3 lata, 5-6, 8-9, S, XL, XXL. Skompletujcie do tego dół np dżinsy, leginsy (wszyscy w takim samym kolorze) oraz skarpety
  • do pozostałych scenek mamy stroje mama i córka.

Korzystanie z naszych propozycji ubrań podczas sesji jest dobrowolne i jeśli Państwo mają swoje ubrania na sesje prosimy o informację na początku spotkania.

Proszę również pamiętać że nasze ubrania nie są we wszystkich dostępnych rozmiarach. Zatem mogą być za małe lub za duże, albo mogą się nie podobać. Jeśli chcecie aby wszystko idealnie na Was leżało to należy zabrać (przynajmniej na wszelki wypadek) swoje stylizacje.

Ważne jest, aby przed sesją usunąć naklejki-tatuaże, chyba że mają być ozdobą na otrzymanych zdjęciach.

Zapraszamy Was również do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie znajdziecie filmy i zdjęcia z naszych tegorocznych propozycji świątecznych. To może Wam pomóc w wyborze idealnego stroju i przygotowaniach. Mamy nadzieję, że sesja świąteczna w naszym studio stanie się dla Was wyjątkowym przeżyciem, pełnym magii i uśmiechów! 😍

Oczywiście tydzień przed umówioną sesją zapraszamy do kontaktu telefonicznego na numer 609199985. Omówimy dokładnie przebieg sesji i odpowiemy na Wasze wszystkie pytania.

 

Poniżej kilka zdjęć i filmów z naszych tegorocznych scenek

 

WAŻNE INFORMACJE na temat przygotowania do sesji świątecznej

– Bardzo prosimy o punktualne stawianie się na sesje zdjęciową. Na sesje mamy max 50 minut a w razie spóźnienia nie jesteśmy w stanie przedłużyć sesji.

– Studio znajduje się w centrum Łodzi więc proszę wziąć zapas czasu na dojazd. Łódź jak wiecie jest zakorkowanych miastem.

– W studio poruszamy się na boso ale jeśli chcecie możecie zabrać ze sobą obuwie na zmianę. Podczas sesji nie poruszamy się po studio w obuwiu w którym przyszliście.

– Korzystanie z naszych propozycji ubrań podczas sesji jest dobrowolne i jeśli Państwo mają swoje ubrania na sesje prosimy o informację na początku spotkania.

Proszę również pamiętać że nasze ubrania nie są we wszystkich dostępnych rozmiarach. Zatem jeśli chcecie aby idealnie na Was leżały to należy zabrać (przynajmniej na wszelki wypadek) swoje stylizacje .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sesja świąteczna 2023
sesja świąteczna 2023
Sesja świąteczna 2023
sesja świąteczna Łódź
JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI ŚWIĄTECZNEJ
UA-74740630-1