O NAS

Agnieszka i Tomasz Górscy – z miłości do dzieci i zdjęć, fotografia dziecięca, noworodkowa

Nasze życie to dwie pasje – fotografia i dzieci. Postanowiliśmy to połączyć, bo wiemy, że niema nic bardziej cennego niż dziecko, a uwiecznienie tego na fotografii to wspaniała pamiątka na długie lata.

Fotografia dziecięca o jakiej marzysz! Pracujemy razem, a efekt końcowy to ukazanie najmłodszych dwoma różnymi spojrzeniami.

Pozwala to wzmocnić efekt końcowy i dostrzec rzeczy, których obiektyw drugiego aparatu nie zauważył.

Moment zamyślenia, spojrzenia, charakterystyczne gesty, radość przeplatana ze smutkiem, wyjątkowość chwili – to nas fascynuje.

Dążymy do uzyskania doskonałe efektu – droga do niego często jest długa, ale każdy dzień pracy, zadowolenie, uśmiech, czy wyraz grymasu na twarzy wśród najmłodszych, sprawiają, że do każdego zlecenia podchodzimy na 100%

Optymalny dla otoczenia sprzęt, profesjonalny wizaż, charakter sesji, dobór kadrów i kolorów – bez żadnych kompromisów dążymy do perfekcji.

W oczach dziecka można zobaczyć niewinność, szczerość, delikatność i przeogromny spokój. To chwilowe stany, dlatego warto zachować, je w pamięci, dzięki profesjonalnej fotografii dziecięcej.

Bezpieczeństwo maleństwa podczas sesji to nasz priorytet. Nasze studio jest przystosowane do przyjęcia noworodków w ich pierwszych dniach życia

Zapewniamy miłą rodzinną atmosferę i gwarantujemy że czas spędzony w naszym studio zaowocuje wspaniałymi zdjęciami które będą pamiątką na całe życie dla Was i dla waszego maleństwa.

Zapraszamy również na sesje z okazji chrzcin, komunii , urodzin lub z możliwości obdarowania najbliższych bonem na sesje zdjęciową

Dla stałych klientów gwarantujemy duże rabaty.

UA-74740630-1